English     
 
ماموریت تکسان ماشین
رسیدن به بیشترین درجه از رضایت مشتری رسالت اصلی شرکت تکسان ماشین است که تنها با حمایت از مشتریان در بالاترین سطح و ارایه خدمات تخصصی امکان پذیر خواهد بود.

ادامه...
تجهیزات و قطعات
شرکت تکسان ماشین شرکتی شناخته شده در تامین و واردات انواع مختلف قطعات مصرفی، ابزارها و تجهیزات مرتبط با صنایع گاز، نفت و پتروشیمی می باشد.

ادامه...
خدمات تخصصی
" ارایه خدمات تخصصی" یکی از نقاط مثبت شرکت تکسان ماشین بمنظور رسیدن به اهداف آن می باشد و با ارایه خدمات تخصصی توانسته ایم به بیشترین درجه از رضایت مشتریان دست پیدا کنیم.
ادامه...
شرکای بین المللی
حمایت از مشتری در بالاترین سطح، نیاز به روابط بین المللی طولانی مدت دارد و یکی از بزرگترین رسالت های شرکت تکسان ماشین گسترش شبکه ارتباطات بین المللی آن است.
ادامه...شرکت تکسان ماشین

با نظر به اینکه جهان گرایشی به انرژی‌های نو دارد، ولی هنوز نفت و گاز از دیدگاه بشر به عنوان منابع مهمی از انرژی(اصلی ترین منبع انرژی در حال حاضر) مورد تقاضا بوده و استفاده‌ی بهینه از این منبع یادآور کلماتی همچون ترقی، پیشرفت و تعالی جامعه در بخش خرد و کلان آن است. لذا شرکت "پتروتکسان" قصد دارد در پیشبرد اهداف متعالی این صنعت ارائه‌دهنده‌ی خدماتی تخصصی همچون مشاوره ، تأمین قطعات کلیدی صنایع نفت و پتروشیمی و همچنین مشاوره‌ی مالی و فنی بوده و تأثیر مثبت و بسزایی در تامین هرچه بهتر موارد ذکر شده داشته باشد.
برای دریافت جزییات و اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس حاصل نمایید. شرکت پتروتکسان همواره کوشیده تا همکاری های نو و جدیدی را با شرکت ها و افراد مختلف آغاز نماید.
با احترام و امتنان
مدیریت شرکت
تکسان ماشین

تلفن دفتر مرکزی: 63~02188485560